13 05 2020

Szczecin wywołany do akcji #CityWillWait

Szczecin dołączył do grona miast, które promują swoje walory w ramach kampanii #CityWillWait (#MiastoPoczeka).

To akcja, która ma na celu promowanie atrakcji turystycznych i zachęcanie do odwiedzin, gdy ograniczenia w podróżowaniu zostaną zniesione. Członkowskie miasta prezentują swoje uroki za pośrednictwem m.in. stron internetowych czy kanałów w mediach społecznościowych. Przedsmakiem podróży może być m.in. wirtualna wycieczka, a apetyt na zwiedzanie pobudzić mają zdjęcia, mapy panoramiczne czy filmy promocyjne.

Kampania #CityWillWait jest też odpowiedzią na pandemię koronawirusa i próbą przeciwstawienia się negatywnym skutkom kryzysu. To wyraz solidarności miast, które występują pod wspólnym szyldem, promują siebie nawzajem i zachęcają do turystyki wewnątrz kraju. Akcję zainicjowała Gdańska Organizacja Turystyczna. Przyłączyły się już do niej takie miasta jak np. Kraków, Łódź, czy Warszawa.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się