1 Dołącz do naszego zespołu! - Żegluga Szczecińska

09 12 2020

Dołącz do naszego zespołu!

Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia to miejska spółka, której działalność opiera się na trzech filarach – organizacji imprez, promocji turystycznej i działalności nadwodnej. Każdy z nich jest dla nas areną do prężnego działania. Każdy jest tak samo ważny.

Naszym celem jest działalność na rzecz Szczecina. Dbamy o zadowolenie mieszkańców i turystów – to właśnie dla nich kształtujemy powierzoną nam przestrzeń m.in. nadodrzańskich bulwarów, Alei Kwiatowej, czy Wyspy Grodzkiej, organizujemy niezapomniane eventy, jak: The Tall Ships Races, Dni Morza czy Jarmark Bożonarodzeniowy, prowadzimy Centrum Informacji Turystycznej oraz wypożyczalnię motorówek.


Do naszego zespołu poszukujemy osoby zainteresowanej pracą przy dużych i ciekawych projektach.


Jeśli lubisz pracę z ludźmi, wyzwania, jesteś kreatywny/a, ambitny/a i nie boisz się nowych wyzwań - to właśnie Ciebie szukamy!


Obecnie prowadzimy rekrutację na dwa stanowiska:

  • Pracownik ds. promocji w Dziale Turystyki i Wydarzeń
  • Pracownik ds. organizacji imprez w Dziale Turystyki i Wydarzeń


Szczegółowe informacje dotyczące stanowisk i naboru znajdziesz -> TUTAJ.


Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++