1 Dzieci ozdabiają choinki - Żegluga Szczecińska

14 12 2022

Dzieci ozdabiają choinki

Tegoroczny Jarmark zdobi ponad 40 przepięknie udekorowanych choinek. To efekt pracy najmłodszych uczniów i przedszkolaków ze Szczecina i okolic. Zobaczcie sami!

Każda choinka ma swój niepowtarzalny styl, a znajdziecie je na alei Kwiatowej, placu Adamowicza i placu Lotników. Wystarczy wybrać się na Jarmark i rozejrzeć się wokół, drzewka mogą posłużyć również na inspirację drzewek w Waszych domach.

Iglaki za przysmaki

A jeśli już o drzewkach mowa to nie sposób wspomnieć o czekającej nas w ostatnim dniu Jarmarku akcji. Jeżeli też stajecie przed wyborem: kupić choinkę czy zrobić dobry uczynek? Już nie musicie się trudzić! Wystarczy, że 22 grudnia przyniesiecie do nas karmę dla zwierząt, a w podzięce otrzymacie wspaniałego iglaka. Liczba choinek ograniczona.

Odwiedź nas już dziś

Codziennie na Jarmarku czekamy na Was z mnóstwem atrakcji. Można zrobić świąteczne zakupy, skorzystać z atrakcji, znaleźć wymarzony podarunek pod choinkę czy napić się ciepłej czekolady lub grzanego wina. Zapraszamy!

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa do 22 grudnia.

Pełen program wydarzenia oraz opis wszystkich atrakcji można znaleźć na stronie:

www.kolorowaaleja.pl/jarmark-bozonarodzeniowy-2022...

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++