1 Iglaki za przysmaki i wiele innych - Żegluga Szczecińska

19 12 2022

Iglaki za przysmaki i wiele innych

Przypominamy. Ostatniego dnia Jarmarku będzie można zrobić prezent schroniskowym zwierzakom i zdobyć świąteczne drzewko!

Jeżeli też stajecie przed wyborem: kupić choinkę czy zrobić dobry uczynek? Już nie musicie się trudzić! Wystarczy, że 22 grudnia przyniesiecie do nas karmę dla zwierząt, a w podzięce otrzymacie wspaniałego iglaka. Liczba choinek ograniczona. Zapraszamy!

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji odwiedzić Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, lub chcecie spotkać się z nami ponownie, pospieszcie się. Zostały już tylko 4 dni na skorzystanie z atrakcji, bogatej oferty stoisk i świątecznego klimatu.

Cały czas czeka na Was również Bombkodzielnia, czyli usytuowana na placu Lotników specjalna szafa, do której można odłożyć zbędne nam, zalegające w domu czy piwnicy bombki. Jeśli zabraknie nam ozdób – można skorzystać z tego, co zostawili inni mieszkańcy. Wszystko oczywiście za darmo.

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa do 22 grudnia.

Więcej:

www.kolorowaaleja.pl/jarmark-bozonarodzeniowy-2022...

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++