1 Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy za nami - Żegluga Szczecińska

23 12 2022

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy za nami

To było 21 magicznych i przepełnionych świąteczną atmosferą dni. Dziękujemy, że byliście z nami!

95 stoisk, 500 metrów świątecznych girland, 400 napisanych listów do seniorów, 174 godziny świątecznej muzyki i ponad 1000 godz. wytężonej pracy. Mamy to! Zakończył się Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy. Mamy nadzieję, że świąteczny klimat, zdjęcia i wspomnienia zostaną z Wami na dłużej.

W tym roku jarmarkowe atrakcje czekały na Was aż na czterech placach w samym centrum naszego miasta (pl. Lotników, plac Adamowicza, aleja Kwiatowa, deptak Bogusława). Do Waszej dyspozycji były nie tylko, przepełnione przeróżnymi smakołykami, stoiska, ale i takie atrakcje jak spotkanie z Mikołajem, karuzela, czy warsztaty i spotkania.

Ciepło przyjęliście również pomysł Bombkodzielni, która przez cały czas trwania jarmarku cieszyła się dużym zainteresowaniem. Ale nie tylko, obok zabawy i świątecznych zakupów, wspomogliście schroniskowe zwierzaki ofiarując im karmę w zamian na świąteczne drzewka oraz pisaliście listy do samotnych seniorów.

Dziękujemy, że z nami byliście i do zobaczenia za rok!

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++