1 Galerie zamknięte? Ale Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy online cały czas działa! - Żegluga Szczecińska

05 01 2021

Galerie zamknięte? Ale Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy online cały czas działa!

Przedłużamy święta i to o miesiąc. Bo to właśnie do końca stycznia można jeszcze zrobić zakupy na wirtualnym Szczecińskim Jarmarku Bożonarodzeniowym i wspomóc lokalnych przedsiębiorców.

Nieczynne restauracje oraz zamknięte galerie handlowe nas nie dotyczą. Na wirtualnym Jarmarku Bożonarodzeniowym stoiska są cały czas otwarte i zachęcają do zakupów. Wystarczy tylko wejść na stronę www.jarmark.szczecin.eu i wybrać coś z bogatej oferty ponad 120 szczecińskich przedsiębiorców. Cały czas można sprawić komuś radość i podarować wyjątkowy upominek, czy też kupić coś po prostu dla siebie. A wybór jest naprawdę spory – od wyjątkowej biżuterii, poprzez naturalne kosmetyki do domowych gadżetów. Można też skorzystać z bogatej oferty szczecińskich gastronomików.

Styczeń to przecież także miesiąc w którym świętują nasi dziadkowie – herbata z tradycyjnej herbaciarni; dobra książka z fabułą toczącą się w Szczecinie; kwiat w niespotykanej i dbającej o środowisko osłonce czy też voucher na zabieg kosmetyczn

y, to tylko część propozycji, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla babci czy dziadka.

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy online jest kontynuacją projektu wsparcia dla przedsiębiorców – Szczeciński Lokalny Solidarny na Święta. Szczecińskie firmy mogą zaprezentować się ze swoim asortymentem nie ponosząc żadnych opłat. Wirtualny Jarmark potrwa do 31 stycznia 2021 r.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++