1 Wpadli na gorącym uczynku - Żegluga Szczecińska

16 06 2016

Wpadli na gorącym uczynku

Około godziny 00:30 w środę (15.06.16) funkcjonariusze szczecińskiej Straży Miejskiej patrolujący Bulwar Piastowski dostrzegli dwóch młodych mężczyzn, z których jeden trzymał pod pachą koło ratunkowe będące na wyposażeniu bulwaru.

Mężczyźni, widząc zbliżających się strażników, rzucili się do ucieczki. Ujęci zostali na Moście Długim, w pobliżu stacji roweru miejskiego. Mężczyzna (rocznik 1998), który wciąż miał przy sobie koło ratunkowe, był agresywny i próbował się wyrwać strażnikom. W związku z tym funkcjonariusze założyli mu kajdanki, po czym wezwali na miejsce policję i przekazali w ich ręce niedoszłego złodzieja w celu dalszego prowadzenia czynności. Koło ratunkowe wróciło na swoje miejsce.

Powyższa interwencja strażników może być skutkiem zintensyfikowania patroli służb na nadodrzańskich bulwarach. Taką potrzebę zgłaszał zarządca tego terenu – Żegluga Szczecińska.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++