1 Kolejne pawilony na bulwarach - Żegluga Szczecińska

24 06 2016

Kolejne pawilony na bulwarach

Konkurs na dzierżawę gruntów pod dwa kolejne pawilony na bulwarach ogłosiła Żegluga Szczecińska. Wielosezonowe punkty handlowo-gastronomiczne znajdą się na Bulwarze Gdyńskim, nieopodal biurowca Lastadia, pomiędzy Mostem Długim a Trasą Zamkową.

W konkursie preferowana będzie działalność gastronomiczna (np. cukiernia, lodziarnia, kawiarnia, restauracja, bar rybny, pub) lub handlowa (o charakterze pamiątkarskim lub podobnym). O tym, co finalnie powstanie na nabrzeżu zadecyduje komisja konkursowa, która weźmie pod uwagę przedstawione w złożonych ofertach koncepcje funkcjonowania i proponowane wysokości czynszów.

Planowane uruchomienie działalności w nowych pawilonach przewidziano na przyszły sezon. Do tego czasu dzierżawcy wyłonieni w konkursie będą musieli uzyskać niezbędne opinie i pozwolenia, wybudować obiekty i je wyposażyć.

Każdy z pawilonów będzie miał powierzchnię 60 m2. Przy punktach będą mogły znaleźć się ogródki letnie. Projekty elewacji i aranżacji przyległych terenów przed realizacją będą musiały uzyskać zgody Architekta Miasta i Żeglugi Szczecińskiej.

  • Termin składania ofert upływa 12 lipca o godz. 11.00.
  • Pełny regulamin konkursu w BIP Żeglugi Szczecińskiej.

Ogłoszony konkurs jest wynikiem podjętej 19 kwietnia 2016 roku Uchwały Rady Miasta Szczecin w sprawie bezprzetargowego wydzierżawienia nieruchomości gruntowej położonej Bulwarze Gdyńskim w Szczecinie na rzecz Żeglugi Szczecińskiej Sp. z o.o.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się