1 HotSpoty i kamery na bulwarach - Żegluga Szczecińska

07 03 2017

HotSpoty i kamery na bulwarach

Miasto szuka wykonawcy monitoringu oraz darmowego dostępu do Internetu na szczecińskich nabrzeżach.

Aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa oraz przeciwdziałać potencjalnym aktom wandalizmu, miasto chce na szczecińskich bulwarach zamontować monitoring wizyjny. W sumie zainstalowanych będzie 19 kamer. Inwestycja obejmie Bulwar Piastowski, Most Długi, Bulwar Gdyński oraz ul. Heyki.

Dodatkowo aby zwiększyć atrakcyjność bulwarów, zainstalowanych będzie 8 punktów bezprzewodowego dostępu do Internetu. Zakres prac obejmie także m.in. budowę kabla światłowodowego, wykonanie przecisków oraz przewiertu, budowę studni, posadowienie słupów pod kamery.

Zainteresowane przetargiem firmy mogą składać swoje oferty do 21 marca. Wykonawca na realizację zadania będzie miał 130 dni od momentu podpisania umowy.

Więcej na temat przetargu na stronie bip urzędu miasta: http://bip.um.szczecin.pl/chapter_11710.asp?soid=7...

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++