1 Nowa atrakcja na Odrze. Imprezowa Szuwarka zaprasza na swój pokład - Żegluga Szczecińska

15 05 2018

Nowa atrakcja na Odrze. Imprezowa Szuwarka zaprasza na swój pokład

Mierzy 12 metrów, ma aluminiową konstrukcję i jest bardzo stabilna. Na jej pokład jednorazowo może wsiąść do 12 osób. Party Boat - Szuwarka rozpoczęła stałe kursy po Odrze. Poznaj Szczecin od strony wody i zabierz rodzinę albo znajomych w niezapomniany rejs.

Katamaran wyposażony został w sofy, 2 stoliki, toaletę oraz barek. Na jego pokładzie dostępny jest m.in.: telewizor, nagłośnienie i podświetlenie ledowe.

Rejsy rozpoczynają się przy Bulwarze Piastowskim w okolicy Mostu Długiego. Na trasie zwiedzania znajduje się m.in.: szczecińska Wenecja, wieża węglowa gazowni, Wyspa Grodzka czy Wały Chrobrego.

Za godzinną wycieczkę dorośli zapłacą 25 zł a dzieci 10 zł. Rejsy uzależnione są od warunków pogodowych. Szuwarka w tygodniu pływa w godzinach popołudniowych, a w soboty i niedzielę od 12:00 do późnych godzin wieczornych. W okresie wakacyjnym Party Boat będzie pływać w stałych godzinach przez cały tydzień.

Katamaran można wynająć na godziny i na jego pokładzie zorganizować dowolne spotkanie takie jak: wieczór panieński, kawalerski, spotkanie biznesowe. Na życzenie osób wynajmujących organizowany jest catering. Koszt wynajmu łodzi na jedną godzinę to 400 zł. Z każdą następną należy zapłacić 300 zł.

W godzinach od 20:00 do 22:00 zapraszamy na 2 godzinne rejsy połączone z muzyką, tańcami i śpiewem. Wstęp to 50 zł od osoby. Nocą ze względu na bezpieczeństwo rejsy odbywają się tylko w okolicach Wałów Chrobrego i Bulwaru Piastowskiego. Informacje na temat kursów katamaranu oraz cen biletów można uzyskać pod numerem telefonu 785 330 330.

Zapraszamy do korzystania z usług Party Boat –Szuwarka.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++