1 Już dziś (poniedziałek) rusza sprzedaż biletów na Memoriał Wiesława Maniaka - Żegluga Szczecińska

17 07 2023

Już dziś (poniedziałek) rusza sprzedaż biletów na Memoriał Wiesława Maniaka

Od godziny 17:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na tegoroczny Memoriał Maniaka. Liczba miejsc jest ograniczona.

Bilety będą dostępne za pośrednictwem platformy www.biletomat.pl. W sprzedaży dostępnych będzie 1350 wejściówek w cenie 20 zł każda. Dzieci do 5 roku życia będą mogły wejść na teren wydarzenia za darmo. Memoriał to wydarzenie, które organizowane jest w Szczecinie od 2018 r. Zawody upamiętniają najwybitniejszą legendę szczecińskiego sprintu, medalistę olimpijskiego z Tokio w 1964 r. i Mistrza Europy Wiesława Maniaka.

Tegoroczna edycja Memoriału im. Wiesława Maniaka odbędzie się 6 września o godz. 17:00. Zawody będą jedną z pierwszych okazji do zaprezentowania się świeżo upieczonych medalistów oraz finalistów Mistrzostw Świata w Budapeszcie. 6. Memoriał Wiesława Maniaka jest częścią cyklu World Athletics Continental Tour Challenger Meetings, co dla kibiców oznacza, że na bieżni stadionu mogą spodziewać się wyników na bardzo wysokim poziomie.

Organizatorami wydarzenia są Miasto Szczecin, Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia oraz Miejski Klub Lekkoatletyczny - Szczecin.

Więcej informacji można znaleźć na stroniewww.maniakmemorial.pl oraz na profilu FB @maniakmemorial

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++