1 Letnie spacery z przewodnikiem w języku ukraińskim - Żegluga Szczecińska

13 07 2023

Letnie spacery z przewodnikiem w języku ukraińskim

Dwa dodatkowe spacery w języku ukraińskim dołączają do oferty letnich wycieczek przewodnikiem. Najbliższy już 22 lipca.

W ramach Szczecińskich spacerów miejskich z przewodnikiem uruchomiona osoby pochodzenia ukraińskiego będą miały okazję wybrać się na wycieczkę po Cmentarzu Centralnym. Dwa dodatkowe spacery zostaną zorganizowane kolejno w lipcu i w sierpniu. Podczas spaceru uczestnicy poznają unikatowe piękno jednej z największych nekropolii na świecie. Usłyszą wiele ciekawostek i opowieści o postaciach pochowanych w tym miejscu. Ale to nie wszystko! Spacerując alejkami ogrodu pamięci przewodnik opowie o pierwotnych planach tego potężnego cmentarza-parku.

  • Terminy: 22 lipca, 26 sierpnia
  • Start: Brama Główna Cmentarza Centralnego (ul. Ku Słońcu 125), godzina 11:00, (prosimy o przybycie na miejsce 15 minut przed rozpoczęciem)
  • Zakończenie: Brama Główna Cmentarza Centralnego (ul. Ku Słońcu 125)
  • Koszt udziału w spacerze: 15 zł/os.
  • Bilety można kupić na stronie www.accredi.pl/spacerUA lub w Centrum Informacji Turystycznej w Alei Kwiatowej (pl. Żołnierza 20)

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się