1 Żagle 2023 - Tu będzie można odpocząć - Strefa Piw Kraftowych - Żegluga Szczecińska

11 07 2023

Żagle 2023 - Tu będzie można odpocząć - Strefa Piw Kraftowych

Święto piwa w samym środku lata? Jest to możliwe. Za sprawą obecnej na Żaglach Strefy Piw Kraftowych miłośnicy złotego trunku będą mogli skosztować rzemieślniczych specjałów w otoczeniu żagli i dobrej muzyki.

Czy można sobie wyobrazić lepsze miejsce i okoliczności przyrody do zrelaksowania i cieszenia się obecnością na największym wydarzeniu żeglarskim w naszym regionie? Ulokowana u stóp Wałów Chrobrego z widokiem na Odrę i cumujące jednostki, z muzyką w tle Strefa Piw Kraftowych po raz kolejny pojawi się na Żaglach.

W specjalnie wyznaczonej Strefie wypełnionej leżakami, klimatycznymi dekoracjami i oświetleniem zagoszczą wyjątkowe, rzemieślnicze piwa różnych gatunków. Bogata oferta kraftowych browarów będzie obejmować nie tylko procentowe trunki, ale także dobrze wywarzone „zerówki”. Odwiedzając Craft Beer Zone będzie można zapoznać się z tajnikami warzenia piwa, porozmawiać z piwowarami i skosztować modyfikacji tradycyjnych receptur chmielu, drożdży i słodu. Spodziewamy się 12 wystawców, którzy wspólnie z food truckami i strefą gastronomiczną zadbają o podniebienia odwiedzających. Pojawi się także stoisko z winem musującym. Nad całością będzie czuwał dj, który zadba o oprawę muzyczną w odpowiednim klimacie.

Do Craft Beer Zone będzie można zajrzeć przez trzy dni i wieczory Żagli. Strefa będzie dostępna w godzinach trwania wydarzenia, czyli od rana, do późnych godzin wieczornych.

Wszystkie aktualności oraz najważniejsze informacje znajdują się na naszej stronie https://zagle.szczecin.eu/ oraz w wydarzeniu na Facebooku Żagle 2023 – Żeglarski Szczecin Zaprasza!

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++