1 Łasztownia – zobacz, gdzie możesz zostawić swoje auto - Żegluga Szczecińska

08 07 2021

Łasztownia – zobacz, gdzie możesz zostawić swoje auto

Pełna atrakcji Łasztownia przyciąga tłumy odwiedzających. Najlepiej jest wybrać się na wyspę spacerem, bądź komunikacją miejską. Wtedy unikniemy kłopotów z parkowaniem i przejazdem.

Przed nami kolejny weekend wypełniony atrakcjami na szczecińskiej Łasztowni. Kierowcy, którzy zdecydują się na przyjazd na wyspę samochodem muszą pamiętać, że na całym terenie dostępna jest ograniczona liczba miejsc postojowych. Do dyspozycji jest około 200 miejsc, które ulokowane są wzdłuż jezdni (mapa dostępna powyżej). Zachęcamy do pozostawiania pojazdów również na parkingu pod Trasą Zamkową, na drugim brzegu Odry, który od godziny 17:00 w piątek do 8:00 w poniedziałek jest bezpłatny.

Podobnie jak przy organizacji innych imprez plenerowych, warto zostawić samochody nieco dalej i przespacerować się Trasą Zamkową i bulwarami. Przypominamy, że można też podjechać do nas komunikacją miejską i wysiąść na przystanku przy ul. Wyszyńskiego, Energetyków lub Bulwarze Piastowskim.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++