1 Miejsca dla żeglarzy na Dni Morza - Żegluga Szczecińska

07 06 2016

Miejsca dla żeglarzy na Dni Morza

Podczas Dni Morza będzie można cumować głównie w Porcie Jachtowym na Wyspie Grodzkiej. Postój możliwy będzie także przy określonych odcinkach Bulwarów Piastowskim i Gdyńskim.

Postój w NorthEast Marina Szczecin (Wyspa Grodzka 1) będzie się odbywał na zasadach ogólnych – takich, jak w każdy inny dzień. Szczegółowe warunki dostępne są na stronie internetowej www.northeast-marina.eu.

By dokonać rezerwacji miejsca żeglarze powinni kontaktować się z bosmanatem portu jachtowego.

  • tel. 91 311 15 21
  • mobile: + 48 539 924 222
  • e-mail: port@zegluga.szn.pl

Oczywiście miejsce można będzie zająć także bez wcześniejszej rezerwacji, w miarę dostępności.

Prócz tego możliwy będzie także postój przy Bulwarach Gdyńskim i Piastowskim (pomiędzy Mostem Długim a mostem pontonowym, który zostanie przygotowany na Dni Morza w okolicach Trasy Zamkowej). Z uwagi na ograniczone możliwości przepłynięcia pod Mostem Długim, jest to jednak oferta dla mniejszych jednostek.

Tutaj cena także standardowa (5 zł za mb). Wcześniejsze rezerwacje nie są potrzebne – do tej pory miejsc przy bulwarach jeszcze nigdy nie zabrakło.

Bosmanat na Bulwarze Gdyńskim (ul. Zbożowa) mobile: +48 734 401 410

Cały pas począwszy od mostu pontonowego, wzdłuż Wałów Chrobrego aż do siedziby Żeglugi Szczecińskiej (Jana z Kolna 7) będzie zajęty przez jednostki odwiedzające Szczecin. Podobnie sytuacja wygląda na Duńczycy, w bezpośredniej bliskości NorthEast Marina Szczecin. Obrazuje to mapka >>> plan imprezy

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się