1 Miejsce pełne uśmiechu, czyli Strefa Dziecięca na Placu Mickiewicza - Żegluga Szczecińska

19 07 2021

Miejsce pełne uśmiechu, czyli Strefa Dziecięca na Placu Mickiewicza

W czasie Żagli 2021. plac Adama Mickiewicza stanie się jednym z najradośniejszych miejsc w Szczecinie. Wszystko za sprawą dziesiątek atrakcji, warsztatów i zabaw jakie zostaną przygotowane w Strefie Dziecięcej.

Z radosnych spektakli, tuzina zabaw i kreatywnych warsztatów najmłodsi będą mogli korzystać już od piątku (30.07) do niedzieli (1.08). Wybierając się ze swoimi pociechami do Strefy Dziecięcej można mieć pewność, że to będzie dobrze spędzony czas.

W piątek w muzyczny nastrój wprowadzi Blocco Pomerania. Tego dnia nie będzie brakowało dobrych. Taneczne warsztaty dla najmłodszych będą przeplatały się z interaktywnymi zabawami i spektaklem „Wędrujący Uśmiech”.

W sobotę będzie można spotkać dzieci i młodzież ze szczecińskich placówek, które zaprezentują swoje talenty. Ze swoim koncertem pojawi się orkiestra dęta DK 13 Muz „Szczecińska 13”, a Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej „Krąg” przeprowadzi warsztaty pełne folkloru. Tych, którzy będą chcieli posłuchać innych nut, zapraszamy na naukę gry na brazylijskich bębnach.

Niedziela nadal będzie obfitować w występy małych szczecinian. Razem z Pałacem Młodzieży i Domem Kultury „Skolwin” będzie można pisać listy w butelce, budować statki z patyczków, malować morskie krajobrazy czy przygotować własne akwarium. Ponadto przez wszystkie dni dostępne będą wielkoformatowe malowanki, wystawa „Z miłości do wody... for the love of water” oraz familijna strefa sportu.

Godziny otwarcia Strefy Dziecięcej:

Piątek, 16.00-20.00

Sobota 12.00-20.00

Niedziela 12.00-20.00

Szczegółowy harmonogram znajdziemy na www.zagle2021.szczecin.eu

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++