1 Na Łasztowni powstanie Aleja Food Trucków - Żegluga Szczecińska

25 04 2018

Na Łasztowni powstanie Aleja Food Trucków

Food trucki od kilku lat zmieniają rynek polskiej gastronomii, stawiając na wysoką jakość i smak. Szczecinianie na dobre zasmakowali w daniach przygotowywanych w restauracjach na kółkach. Podążając za tym trendem spółka Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia postanowiła stworzyć Aleję Food Trucków, która swoją działalność rozpocznie w niedzielę 29 kwietnia.

Aleja Food Trucków powstanie na Łasztowni, w okolicach mostu prowadzącego na NorthEast Marinę. Strefa będzie się składać maksymalnie z 22 miejsc postojowych (w zależności od wielkości zgłoszonych food trucków) z możliwością wystawienia miejsc siedzących.

Cennik, dokładana mapa z lokalizacją Alei Food Trucków oraz kontakt dla zainteresowanych firm znajduje się na stronie internetowej www.zstw.szczecin.pl/pl/zegluga-szczecinska/aleja-food-truckow.

Przysmaków z samochodowych restauracji spróbować będzie można do końca września na Nabrzeżu Starówka, w sąsiedztwie odnowionych dźwigów i portu jachtowego na Wyspie Grodzkiej.


Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++