1 Największe atrakcje Jarmarku Bożonarodzeniowego - Żegluga Szczecińska

24 11 2021

Największe atrakcje Jarmarku Bożonarodzeniowego

Już tylko 10 dni dzieli nas od rozpoczęcia tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Przygotowania do Świąt nabiorą rozpędu. Oto lista najważniejszych rzeczy, które będą na nas czekać w trakcie Jarmarku.

  1. Atmosfera

Świąteczne przeboje rozbrzmiewające z głośników, drewniane domki ustrojone świerkowymi girlandami i sznurami lampek. Uśmiech na każdym kroku, czyli serdeczność wystawców i radość kupujących. Żeby to poczuć, wystarczy się przejść alejkami Szczecińskiego Jarmarku, który w tym roku będzie zajmował nie trzy, a cztery place w centrum Szczecina – Aleję Kwiatową, Plac Adamowicza, Plac Lotników i od piątku do niedzieli Deptak Bogusława.

  1. Świąteczne przysmaki

Charakterystyczne drewniane domki, a w nich same dobroci. Pyszne domowe przetwory, pieczywo, wyselekcjonowane wędliny, miody i bakalie w sam raz do świątecznych wypieków, albo i gotowe słodkości. Pierogi, dania na wynos, łazanki czy pieczone ziemniaczki – te zapachy będą unosić się nad naszym Jarmarkiem i kusić niejednego łasucha. Wśród tegorocznych wystawców znajdziemy nie tylko stałych bywalców, ale także nowych przedsiębiorców, którzy będą chcieli zaskoczyć nas swoimi wyrobami.

  1. Wyjątkowe upominki

Coś drobnego dla przyjaciół, coś wyjątkowego dla męża, coś praktycznego dla dziadków i kolorowego dla dzieci – znajdzie się, gwarantujemy! Oferta świątecznych podarków będzie bardzo bogata. Na stoiskach pojawią się drewniane upominki i zabawki, ręcznie wykonywana biżuteria, okazjonalne stroje, nietuzinkowe ubrania, wyjątkowe kompozycje herbat, kosmetyki, książki czy planszówki. Jeśli wciąż nie macie pomysłów na prezenty, przyjdźcie na jarmark, a z pewnością znajdziecie tutaj coś dla swoich bliskich.

  1. Jarmarkowe dekoracje

Ręcznie zdobiona bombka, piękny wieniec na drzwi czy naturalny stroik na świąteczny stół? A może pamiątkowy magnes na lodówkę i szczeciński kubek do grzańca lub czekolady? To też dostaniecie. Wszystko, czym chcielibyście udekorować Wasze wnętrza – nie zapominając o choince - będzie dostępne na Placu Lotników, Adamowicza czy Alei Kwiatowej.

  1. Bożonarodzeniowe animacje

W każdy weekend Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego zadbamy o moc atrakcji dla dzieci i nie tylko. Świąteczne warsztaty, spotkania z Mikołajem i jego świtą, przedstawienia, koncerty… wszystko to z myślą o wprawieniu Was w magiczny, świąteczny nastrój.

  1. Spotkania z przyjaciółmi

Gorąca czekolada lub grzane wino w świątecznym anturażu są absolutnym must have Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Jeśli planujecie spotkać się z przyjaciółmi w świątecznym klimacie, koniecznie musicie zrobić to na jednym z czterech jarmarkowych placów.

  1. Poszukiwania elfów

Spotkać będzie można się także z tajemniczymi elfami – psotnikami. Gwarantujemy, że ta zabawa zafunduje Wam wiele śmiechu i radości. Kto spotka na swojej drodze chociaż jednego elfika, będzie chciał odnaleźć całą zgraję.

  1. Pamiątkowe zdjęcia

Czy są tu jacyś lokalni influenserzy? Jeśli tak, to na Jarmarku znajdziecie coś, co idealnie nada się pod posty, relacje i rolki! Szukajcie dobrze świątecznych punktów foto, a Wasze relacje będą miały od groma lajków i serduszek. Ach, nie zapomnijcie oznaczyć #szczecińskijarmark!

  1. Wyjątkowa sceneria

Odwiedzając Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy będziemy mogli poczuć się tak, jakbyśmy byli w innym świecie. Pięknie ozdoby, gigantyczna choinka, dużo światła, zieleni i świątecznych akcentów na każdym kroku. Najpiękniejszy widok na Jarmark jest tuż po zmroku, kiedy setki ozdobnych lampek rozświetlają całą okolicę. To sprawia, że każde poszukiwania świątecznych produktów będą sprawiały radość.

  1. Największy jarmark świąteczny w Szczecinie

Cztery place, trzy tygodnie i dziesiątki uśmiechniętych wystawców. Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy rozpoczyna się 3 grudnia i potrwa do 22. Przez ten czas każdego dnia będzie można odwiedzać drewniane domki i robić w nich świąteczne zakupy, a przy okazji korzystać z dodatkowych atrakcji, brać udział w animacjach i spotykać się z bliskimi.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++