1 Lodowisko przy Netto Arenie już od 3 grudnia - Żegluga Szczecińska

22 11 2021

Lodowisko przy Netto Arenie już od 3 grudnia

Trwają prace nad uruchomieniem lodowej ślizgawki przy ul. Szafera. Na wielkie otwarcie zapraszamy w piątek, 3 grudnia.

Otwarcie lodowiska będzie trwało od piątku do niedzieli (3-5 grudnia). Przez cały weekend zapewnimy sporo zabaw i atrakcji. Na najmłodszych będą czekać animacje i konkursy z nagrodami. Wykwalifikowani instruktorzy przeprowadzą zabawy z przeszkodami. Nieco starszych zapraszamy na lodowiskowe dyskoteki. Te będą odbędą się w piątek i sobotę.

Otwarcie Lodowiska przy Netto Arenie zaplanowane było na 26 listopada, jednak ze względów montażowych data została przełożona o tydzień. Dzięki temu mieszkańcy będą mieli pewność, że przychodząc na tę sezonową atrakcję tafla będzie idealnie zmrożona.

Przypominamy, że lodowisko będzie otwarte 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku w godz. 16.00-22.00, a w weekendy 10.00-22.00. Ślizgawka będzie wyposażona w wypożyczalnię łyżew, serwis oraz szatnie. Na terenie obiektu pojawią się również punkty gastronomiczne z ciepłymi napojami i drobnymi przekąskami. Ceny biletów będą wahać się od 12 (ulgowy) do 17 zł (normalny) za godzinę jazy.

Lodowisko będzie czynne do 6 marca 2022 roku. Szczegółowy cennik znajdziemy na stronie www.zstw.szczecin.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++