1 Jarmark Bożonarodzeniowy powraca do centrum Szczecina - Żegluga Szczecińska

15 11 2021

Jarmark Bożonarodzeniowy powraca do centrum Szczecina

Coraz intensywniej wchodzimy w przygotowania do tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Ten już 3 grudnia wystartuje w Alei Kwiatowej, na Placu Adamowicza, Placu Lotników i Deptaku Bogusława.

Przed nami prawie trzy tygodnie wypełnione świątecznymi zapachami, smakołykami i atrakcjami. Na trzech placach w centrum miasta przez cały tydzień, a w weekendy dodatkowo na Deptaku Bogusława, wystawcy będą oferować nam bożonarodzeniowy asortyment. W niemal 70 drewnianych domkach będzie można zrobić kompleksowe zakupy. Z produktów świątecznych znajdziemy m.in. ryby, wędliny, miody, pierniki, ciasta, domowe przetwory, wyroby garmażeryjne. Będą też ciepłe napoje i przekąski: churrosy, zapiekanki, gorąca czekolada czy grzane wino. Nie zabraknie także pomysłów na świąteczne podarki: rękodzieło, ubrania, biżuteria, świąteczne ozdoby, wyroby z drewna czy unikatowe bombki na choinkę – wszystko to będzie można nabyć na jarmarkowych stoiskach.

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy to nie tylko świąteczne przysmaki i rękodzieło, to także sporo atrakcji i zabaw dla całych rodzin. W weekendy o dobrą zabawę dla najmłodszych będą dbać najlepsi szczecińscy animatorzy, z kolei wieczorami na naszej scenie będzie można posłuchać świątecznych koncertów. Pomiędzy drewnianymi stoiskami będzie można też spotkać Świętego Mikołaja.

Pamiątkowe zdjęcie? Koniecznie! Na terenie Jarmarku pojawią się punkty foto, które doskonale będą prezentować się na fotografiach. Oprócz tego tradycyjnie zabłyśnie gigantyczna choinka na Placu Lotników, świąteczne oświetlenie oraz bożonarodzeniowe ozdoby. Będzie także Karuzela Wenecka, która zabierze najmłodszych w wesołą podróż.

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy rozpocznie się 3 grudnia i potrwa do 22.

Po więcej szczegółów zapraszamy na www.kolorowaaleja.pl w zakładce Jarmark Bożonarodzeniowy.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++