1 Przy Netto Arenie powstaje lodowisko - Żegluga Szczecińska

08 11 2021

Przy Netto Arenie powstaje lodowisko

Lada dzień rozpoczną się prace związane z rozstawianiem lodowiska przy ul. Szafera. Ślizgawka zacznie działać w grudniu i będzie dostępna aż do wiosny.

Już dzisiaj można zauważyć ogromną halę namiotową przy Netto Arenie. To zadaszenie dla lodowiska, które już wkrótce będzie tam funkcjonować. Lodowa tafla o powierzchni ponad 750 m kw. zostanie otwarta w grudniu. Przy dźwiękach muzyki i w zimowej aurze jednocześnie będzie mogło korzystać z niej ponad 100 osób. Na ślizgawce będą organizowane gry i zabawy dla całych rodzin.

Lodowisko będzie otwarte 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godz. 16.00-22.00, a w weekendy 10.00-22.00. Ślizgawka będzie wyposażona w wypożyczalnię łyżew, serwis oraz szatnie. Na terenie obiektu pojawią się również punkty gastronomiczne z ciepłymi napojami i drobnymi przekąskami. Ceny biletów będą wahać się od 12 (ulgowy) do 17 zł (normalny) za godzinę jazy.

Lodowisko będzie czynne do 6 marca 2022 roku. Szczegółowy cennik znajdziemy na stronie www.zstw.szczecin.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się