1 Od jutra ruszają zapisy na Transgraniczne Spacery Miejskie - Żegluga Szczecińska

20 05 2021

Od jutra ruszają zapisy na Transgraniczne Spacery Miejskie

5 czerwca wyruszymy w pierwszy Transgraniczny Spacer Miejskie smakami Szczecina. Przed nami trzy miesiące pełne ciekawych historii. Zapisać się na wyprawy będzie można już od piątku.

Już od czerwca powrócą Transgraniczne Spacery Miejskie za sprawą których będzie można zwiedzać miasto na różne sposoby – pieszo, na rowerze czy w kajaku. Spacery będą organizowane do końca września, w każdy letni weekend. Biorąc w nich udział będzie można dowiedzieć się nieco więcej o kulinarnych gustach szczecinian – tych obecnych, ale i wcześniejszych, poznać mrożące krew w żyłach historie, dowiedzieć się, która panorama będzie najlepszym tłem do selfie czy przepłynąć się kajakiem po szczecińskiej Wenecji. Będzie też coś dla miłośników dwóch kółek – rowerowe przejażdżki malowniczymi wzgórzami północnych dzielnic miasta czy odkrywanie Cmentarza Centralnego to tylko przedsmak tego, co czeka uczestników rowerowych wypraw.

Transgraniczne Spacery Miejskie będą prowadzone w dwóch językach – polskim i niemieckim i będą rozpoczynać się w weekendowe przedpołudnia o godzinie 11:00, od czerwca do końca września.

Po zakup biletów zapraszamy od 21 maja na stronę www.accredi.pl/visitszczecin lub do Centrum Informacji Turystycznej w szklanym pawilonie w Alei Kwiatowej przy pl. Żołnierza Polskiego 20, tel. +48 91 434 04 40, e-mail: cit@zstw.szczecin.pl

Cennik:

  • Spacery piesze: 10 zł /os. (w cenie wszystkie bilety wstępu)
  • Spacery kajakowe: 20 zł/ os. (w cenie kajak)
  • Spacery rowerowe: 20 zł/ os. (spacer z własnym rowerem)

Liczba uczestników w każdym spacerze jest ograniczona.

Dla większego komfortu zwiedzania, uczestnicy spacerów zostaną zaopatrzeni w odbiornik tour guide i jednorazowe słuchawki.W spacerach kajakowych zapewniamy kajaki i kamizelki.

Na spacery rowerowe zapraszamy z własnym rowerem.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie www.visitszczecin.pl, Facebooku Visit Szczecin oraz w Centrum Informacji Turystycznej w Alei Kwiatowej.

Transgraniczne Spacery Miejskie to cykl tematycznych podróży szczecińskimi ulicami organizowanych przez spółkę Żegluga Szczecińska Turystka Wydarzenia i Związek Gmin Gartz nad Odrą przy wsparciu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania).

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++