1 Polskie miasta ponownie we wspólnej akcji promocyjnej! #MiastowMiasto - Żegluga Szczecińska

21 05 2021

Polskie miasta ponownie we wspólnej akcji promocyjnej! #MiastowMiasto

Czekamy na wakacje 2021! Duża część Polaków decyduje się na spędzenie lata w kraju. Od kilkunastu dni hotele, restauracje i atrakcje turystyczne w całej Polsce przystosowują się do nowych regulacji i wracają do działalności.

11 polskich miast biorących udział w kampanii jest już gotowych na bezpieczne przyjęcie powracających turystów.

Założeniem działań kampanijnych jest podtrzymanie zainteresowania podróżami krajowymi wśród odbiorców głównych profili Facebookowych miast, których sumaryczna liczba odbiorów wynosi ponad 2 miliony. W ramach akcji prowadzonej w social mediach promowane będą najciekawsze atrakcje i obiekty turystyczne w różnych zakątkach naszego kraju, takie jak muzea, instytucje kultury, obiekty noclegowe, parki rozrywki, centra handlowe, galerie sztuki czy wydarzenia.

W akcji #MiastowMiasto uczestniczą:

 • Warszawa
 • Wrocław
 • Katowice
 • Kraków
 • Łódź
 • Poznań
 • Lublin
 • Białystok
 • Gdańsk
 • Szczecin
 • Bydgoszcz

Start wspólnej akcji przewidziany jest na 22 maja, kiedy pojawią się posty zapowiadające działania. Następnie co tydzień, w sobotę będą pojawiały się wpisy dotyczące poszczególnych miast wraz z zachęcającymi zdjęciami i opisami. Akcję aktywnie wspiera Unia Metropolii Polskich.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++