08 10 2019

Ostatnie wolne miejsca w biegu niepodległościowym

Kto jeszcze się nie zapisał na Szczeciński Bieg Niepodległości wzdłuż bulwarów, ma ostatnią szansę. Pozostało już tylko 65 wolnych pakietów startowych!

Przed nami sportowe świętowanie odzyskanie przez Polskę niepodległości. Ubiegłoroczny bieg pokazał, że taka forma celebrowania 100 lat wolności przypadła do gustu szczecinianom. W tym roku na czas biegu przeniesiemy się na bulwary. Tam w towarzystwie biało-czerwonych Dźwigozaurów uczestnicy będą mieli do pokonania 5-cio kilometrową trasę.

Bieg odbędzie się 11 listopada o godz. 17.00. W ramach wydarzenia na dystansie 5 km zorganizowane zostaną: marsz nordic walking oraz bieg. Na skwerze przy Nabrzeżu Starówka powstanie miasteczko biegowe, gdzie zostaną przygotowane: animacje dla najmłodszych, biuro zawodów, szatnia i muzyka na żywo.

Zapisy na wydarzenia odbywają się za pośrednictwem serwisu www.protiming24.pl. Do 15 października koszt udziału w biegu to 49 zł. Później cena wzrasta do 59 zł. Uczestnicy biegu otrzymają w pakietach startowych okolicznościowe koszulki z długim rękawem, a po przekroczeniu mety medale.

Limit uczestników biegu to 400 osób.

Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się