22 09 2020

Pierwsi biegacze już z medalami. Przed nami kolejne starty

183 zawodników ukończyło pierwszego dnia 1. Szczeciński Bieg Nocny. We wtorek i w środę wystartują kolejni. Łącznie jest ich 638.

- Świetny bieg, bardzo miła atmosfera i sporo niespodzianek na trasie – komentowali pierwszą turę startu poniedziałkowi biegacze. Czy zawodnicy z wtorku i środy podzielą ich zdania? Przekonamy się już dzisiejszego wieczoru, chwilę po 22.

Na listach startowych zapisanych jest kolejno: 220 oraz 235 osób. Zawodnicy mają do pokonania łącznie 5 km. Zachęcamy do przychodzenia w ciekawych strojach, ze świecącymi elementami, które będą wyróżniać biegaczy w tłumie.

Do zobaczenia!

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się