1 Pogoń Szczecin vs. Wisła Kraków do zobaczenia w Strefie Kibica Netto Arena - Żegluga Szczecińska

24 04 2024

Pogoń Szczecin vs. Wisła Kraków do zobaczenia w Strefie Kibica Netto Arena

2 maja na Stadionie Narodowym Pogoń Szczecin powalczy z Wisłą Kraków o Puchar Polski. Mecz ten będzie można zobaczyć w Strefie Kibica Netto Arena.

Pogoń Szczecin zagra w finale Pucharu Polski po raz czwarty w historii, ostatni raz w 2010 roku. Tysiące kibiców zdecydowało się na wyjazd do Warszawy, a na tych którzy zostaną w Szczecinie czekać będzie Strefa Kibica Netto Arena. Wejście do Strefy będzie bezpłatne, parking również.

Strefa Kibica Netto Arena umożliwi wspólne kibicowanie nawet 2 tys. osób. Bramki będą otwarte już od godz. 14.30. Finałowy mecz rozpocznie się o godz. 16.00. Na miejscu pojawią się stoiska gastronomiczne oraz strefa zabaw dla dzieci, w której będą organizowane konkursy i animacje.

Strefa Kibica Neto Arena organizowana jest we współpracy z klubem sportowym Pogoń Szczecin.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się