1 Pogromca usterek na Bud-Gryfie - Żegluga Szczecińska

02 03 2017

Pogromca usterek na Bud-Gryfie

W końcu przekonamy się, kto przoduje w trudnej sztuce tapetowania – kobiety czy mężczyźni. Rywalizacja damsko-męska odbędzie się podczas targów budowlanych Bud‑Gryf. Jedną z drużyn wesprze Dominik Strzelec – prowadzący popularną telewizyjną Usterkę.

Tapetowanie dla opornych to robocza nazwa warsztatu, który w ostatni dzień targów (a więc w niedzielę, 2 kwietnia) poprowadzi pogromca nieuczciwych quasi-fachowców, Dominik Strzelec. Prócz garści porad dotyczących tego – wbrew pozorom – niełatwego zajęcia, targowi goście będą mieli okazję dowiedzieć się, jak poznać dobrego fachowca i gdzie go szukać. Ponadto specjalista i pasjonat majsterkowania podpowie, na co zwracać uwagę przy wyborze ekipy budowlanej i odbiorze wykonanych prac. Dzięki rozmowom i konsultacjom wszyscy zainteresowani dowiedzą się także, jak zabezpieczyć się przed ewentualnymi problemami wynikającymi z nierzetelnie zrealizowanej pracy.

Wizyta prowadzącego Usterkę ma być urozmaiceniem targowego programu, który w całości skierowany jest do każdego, kto szuka ciekawych rozwiązań budowlanych lub wykończeniowych. Wśród targowej oferty znajdą się produkty i usługi z sektorów budowlanych i energetycznych. Nie zabraknie nowinek technologicznych i dobrze znanych rozwiązań. Zostaną one przedstawione na ponad 100 targowych stoiskach.

Program targów to jednak dużo więcej niż tylko prezentacje wystawców i zajęcia z Dominikiem Strzelcem. To także konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“ współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Ośrodek szkoleniowo-badawczy w zakresie energii odnawialnej Ostoja i Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Strefa Bezpieczeństwa, Przestrzeń Architekta oraz konkurs „Wyróżniony wyrób“. Będą także pokazy sprzętu i szkoleń branżowych.

Tegoroczna edycja targów Bud-Gryf organizowana przez Żeglugę Szczecińską w dniach 31 marca – 2 kwietnia zyskała patronat Ministra Infrastruktyry i Budownictwa.

Patronatami wydarzenie objęli także:

  • Prezydent Miasta Szczecin
  • Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego
  • Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa
  • Zachodniopomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa
  • Zachodniopomorskiej Okręgowa Izby Architektów RP
  • Wydział Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się