01 03 2019

Poznaliśmy dzierżawcę ostatniego z pawilonów przy al. Wyzwolenia

Souvenir Coffee – tak ma się nazywać nowy punkt gastronomiczny, który powstanie w ostatnim z pawilonów przy al. Wyzwolenia.

W drugim konkursie na dzierżawę gruntu pod pawilon handlowo-usługowy nr 2, przy alei Wyzwolenia zgłosił się jeden przedsiębiorca. Firma Pillartec w swoim planie przedstawiła wybudowanie kawiarni, gdzie będzie można przysiąść na smaczne śniadanie i aromatyczną kawę, obejrzeć na dużym ekranie wydarzania ze świata sportu i kultury oraz kupić szczeciński gadżet. Oferta kawiarni będzie obejmować także śniadania, lunche, przekąski i ciasta. W sezonie letnim przy kawiarni będzie funkcjonował ogródek piwny.

Pillartec Sp. z o. o. jest czwartym dzierżawcą, który zajmie się wybudowaniem i zaaranżowaniem jednego z czterech nowych pawilonów przy alei Wyzwolenia. Przypomnijmy, w konkursie ogłoszonym na początku roku Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia Sp. z o. o. wyłoniła trzech dzierżawców Petersen Sp. z o. o., Restaurants S. C. Zalewski, Żurawik oraz Asprod Sp. z o. o., czwarty przedsiębiorca został wybrany w dodatkowym konkursie na zagospodarowanie pawilonu nr 2.

Podsumowując:

• w pawilonie nr 1 Petersen Sp. z o. o. planuje otworzyć „coffee meeting point”;

• w pawilonie nr 2 Pillartec Sp. z o. o. będzie prowadzić „Souvenir Coffee”;

• pawilon nr 3 zagospodaruje spółka Restaurants S. C. Zalewski, Żurawik i otworzy tam restaurację;

• w pawilonie nr 4 powstanie piekarnia z cukiernio-kawiarnią od firmy Asprod Sp. z o. o.

Zwycięzcy wyłonieni w konkursie są zobowiązani do budowy nowych pawilonów i rozpoczęciu prowadzenia w nich działalności w ciągu 12 miesięcy od podpisania umów. Przedsiębiorcy podpisali umowy dzierżawy na 10 lat.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się