15 03 2019

Pozyskaj klientów z Niemiec – z pomocą POLANDO.de to proste

Polski przedsiębiorca ma do zaoferowania niemieckim klientom więcej niż niskie ceny. Możemy pochwalić się profesjonalizmem i fachowością, a polskie produkty nie odbiegają jakością od zachodnich. Z takim przesłaniem działa niemiecka firma z Frankfurtu nad Odrą, która powstała z myślą o polskich przedsiębiorcach, którzy nie boją się otworzyć na niemiecki rynek i zdają sobie sprawę, jaki potencjał leży w dotarciu do zagranicznego klienta.

To właśnie cel i zadanie niemieckiego serwisu POLANDO.de. Firma pomaga polskim firmom zaistnieć w Niemczech, promując ich na zachodnim rynku. Dobra znajomość Niemców, ich kultury, języka i spojrzenia na świat, pozwala POLANDO.de przygotować odpowiednią promocję dla każdego rodzaju biznesu.

Firma z Frankfurtu nad Odrą promuje w Niemczech między innymi znany w regionie park rozrywki Majaland Kownaty, obsługiwał medialnie targi budowlane BUDMA organizowane przez Międzynarodowe Targi w Poznaniu - ale również polskich przedsiębiorców, producentów oraz usługodawców - niezależnie od branży i ich wielkości!

Od ponad dwóch lat POLANDO.de działa aktywnie w Niemczech jako ambasador polskich marek. Wspiera wydarzenia kulturalne i bierze aktywny udział w niemieckiej codzienności, czym zdobywa zaufanie tamtejszych odbiorców. To przekłada się bezpośrednio na zainteresowanie promowanymi przez POLANDO.de firmami.

Otwórz się na klientów z Niemiec - spotkaj się z POLANDO.de

Jeśli zależy Ci na dotarciu do niemieckich klientów, skorzystaj z usług doświadczonej firmy. Firma POLANDO.de gwarantuje kompleksowe podejście i sprawdzoną strategię, które przełożą się na realne efekty. Już w ten weekend masz możliwość spotkać się z przedstawicielem firmy POLANDO.de w Szczecinie i uzyskać szczegółowych informacji. Firma POLANDO.de bierze bowiem udział w targach Bud-Gryf & Home - zapraszamy do stoiska nr 8 w hali I.

Otwórz się na niemiecki rynek! Szczegółową informację możesz znaleźć także na polskiej stronie informacyjnej: www.polando.pl oraz na fanpage’u: www.facebook.com/reklamawniemczechNasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się