1 Przed nami kolejny rodzinny weekend na Łasztowni! - Żegluga Szczecińska

20 08 2021

Przed nami kolejny rodzinny weekend na Łasztowni!

Animacje, warsztaty, gry, leżaki i mnóstwo zabawy – już w ten weekend znów spotkamy się na Bulwarove. Kolejne wydanie „wakacji bez monitora” będzie obfitowało w kreatywne warsztaty i animacje.

W sobotę już od 11:00 na odwiedzających będą czekać leżaczki, gry planszowe w małym i wielkim formacie oraz gumy do skakania, piłki, hula hop, skakanki czy zestawy do gry w badmintona. O godzinie 13:00 rozpoczną kreatywne warsztaty przygotowane przez Dom Kultury Słowianin. Seniorki z sekcji rękodzieła pokażą jak ekologicznie wykorzystać odpady: kartony, butelki plastikowe i opakowania zastępcze. Na Nabrzeże Starówka warto przyjść z ulubioną szmacianą torbą. Bulwarove będzie okazją do stworzenia z niej spersonalizowanego dzieła sztuki z pomocą Krzysztofa Drozdka, który przeprowadzi warsztaty artystycznego malowania.

W niedzielę na skwerze przy napisie SZCZECIN już o 10:00 stanie Strefa Aktywności Toyota Kozłowski, a w niej gry, zabawy, animacje i warsztaty oraz premierowe prezentacje najnowszego modelu samochodu.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę bulwarowym aktywnościom będą towarzyszyć stoiska, w których zagoszczą: Kluboksięgarnia Fika, Akademicki Szczecin, Petersen - producent szczecińskich planszówek oraz Słodka Cytrynka – manufaktura cukierków handmade. Nie zabraknie food trucków z kawą, lodami i burgerami. Ci, którzy wciąż nie wzięli udziału w spisie powszechnym, będą mogli to zrobić w punkcie spisowym na terenie wydarzenia (w godzinach 10:00-16:00). Obecni tam rachmistrzowie z przyjemnością pomogą w wypełnieniu formularza.

Na Bulwarove zapraszamy w sobotę 21 sierpnia w godzinach 11:00-17:00 i w niedzielę 22 sierpnia od 10:00 do 17:00.

Partnerem wydarzenia jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Szczecinie, który realizuje program inwestycyjny „Czysta Odra w Szczecinie”.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++