1 Wrześniowe Bulwarove już w ten weekend - Żegluga Szczecińska

03 09 2021

Wrześniowe Bulwarove już w ten weekend

Koniec wakacji nie oznacza końca zabawy na szczecińskich bulwarach. Już w sobotę i niedzielę zapraszamy na kolejną odsłonę naszego cyklu Bulwarove.

O sporą dawkę atrakcji zadba Dom Kultury Słowianin, który w sobotę od 13.00 do 17.00 zapełni skwer ciekawymi propozycjami dla całych rodzin. Będzie bardzo wesoło. Na najmłodszych będzie czekać ogromny dmuchany zamek. Oczywiście nie zabraknie także wielkoformatowych gier i zabaw, wygodnych leżaków i pysznych przekąsek.

Na stoisku Akademickiego Szczecina będzie prezentowała się Wyższa Szkoła Bankowa, która przygotowała quiz nt. wiedzy o Szczecinie. Do zgarnięcia będą ciekawe gadżety. W ten weekend na warsztaty kulinarne zapraszamy także na sąsiadujące stoiska „Wolin z rybą na talerzu”. Nie zabraknie tam konkursów, pokazów filmowych i oczywiście degustacji.

Przypominamy także, że trwają zapisy na ostatni bieg w tym sezonie, który odbędzie się już za tydzień. Zapisy na biegi odbywają się za pośrednictwem strony: https://www.protiming24.pl/startmeta/ev/biegowe-bu...

Bulwarove trwa w godzinach 11:00-17:00. Partnerem wydarzenia jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Szczecinie, który realizuje program inwestycyjny „Czysta Odra w Szczecinie”.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++