1 Kino na Leżakach zagości na stadionie Pogoni - Żegluga Szczecińska

07 09 2021

Kino na Leżakach zagości na stadionie Pogoni

Już w najbliższy czwartek na murawie stadionu Pogoni zagości Kino na Leżakach. Zapraszamy na film, w którym Ziemia zmienia się w ogromny ocean, a w rolę bohatera ratującego świat wcieli się sam Kevin Costner.

Czy bohaterom uda się odnaleźć stały ląd i uciec od niebezpieczeństw jakie mogą ich spotkać w „Wodnym Świecie”? Dowiemy się przy okazji kolejnego seansu Kina na Leżakach, który zaplanowano na czwartek na godz. 21.00. Będzie to doskonała okazja, by zobaczyć nowy, piękny obiekt na mapie Szczecina. Ze stadionowych krzesełek przeniesiemy się do „Wodnego Świata”, czyli wizji przyszłości, w której po stopnieniu lodowców Ziemia zamienia się w wielki ocean.

Żeby wziąć udział w wydarzeniu należy zapisać się wcześniej. Jedna osoba może zapisać na swoje nazwisko 4 kinomaniaków. Wszystkie informacje dotyczące wejścia na teren obiektu zostaną odesłane w wiadomościach zwrotnych po dokonaniu zapisów. Łącznie w seansie może uczestniczyć 200 osób.

Link, uprawniający do wejścia na murawę budowanego Stadionu im. Floriana Krygiera https://www.accredi.pl/kino2021

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++