1 Włoskie smaki w centrum miasta - Żegluga Szczecińska

09 09 2021

Włoskie smaki w centrum miasta

To Włochy czy Szczecin? Przed nami trzecia odsłona Jarmarku Włoskiego, który już od czwartku stanie w Alei Kwiatowej.

Przez dwa tygodnie w centrum Szczecina będzie można odbyć kulinarną podróż po Italii. A to za sprawą największych włoskich specjałów, które pojawią się w ofercie Jarmarku Włoskiego. Ubiegłoroczna edycja tego festiwalu przypadła do gustów szczecinian na tyle, że organizatorzy postanowili ponownie przyjechać do naszego miasta prosto ze słonecznych Włoch.

W ofercie znajdą się najlepsze produkty od słodkości prosto z Sycylii po słone przekąski z północy. Na smakoszy włoskiej kuchni będą czekać m.in. słodkie oliwki, suszone pomidory, faszerowane papryczki z tuńczykiem, oliwa z oliwek czy najlepsze sery i wędliny.

Stoiska jarmarku będą otwarte od 9 do 26 września w godz. 11.00 – 21.00. Organizatorem jarmarku jest "Gusto & Buon Gusto" Sp. z.o.o.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++