19 05 2025
Koncerty topowych polskich gwiazd i największe koło młyńskie w Polsce rozkręcają sezon na szczecińskiej Łasztowni. Przed nami tydzień pełen dobrej zabawy.
Wheel of Szczecin wchodzi na wysokie obroty – koło młyńskie jest już niemal w 100% gotowe, by zabrać turystów i mieszkańców w wyjątkową podróż. Pierwsi goście będą mogli się przejechać już podczas Juwenaliów. Wheel of Szczecin będzie kręcić się na Łasztowni aż do września. Wraz z początkiem czerwca zaczną zjeżdżać elementy Holiday Parku, który planuje udostępnić swoje atrakcje jeszcze przed rozpoczęciem wakacji.
W tym tygodniu Łasztownia stanie się kulturalnym i muzycznym centrum Szczecina – za sprawą koncertów odbywających się w ramach Juwenaliów. Czołowi polscy wykonawcy będą występować na scenie od czwartku do soboty, ale już dziś rozpoczęły się przygotowania do tego wydarzenia.
W związku z budową infrastruktury znacznie zmniejszyła się liczba miejsc parkingowych na Łasztowni. Od środy zmieni się także organizacja ruchu – dojazd ulicą Nad Duńczycą do firm znajdujących się po tej stronie Odry będzie utrudniony. Samochody dojadą najdalej do Morskiego Centrum Nauki – dalej ulica będzie nieprzejezdna. Utrudnienia potrwają do końca tygodnia. Od przyszłego poniedziałku wszystko zacznie wracać do normy.
Nasze strony: