1 Spędź weekend na Bulwarove - Żegluga Szczecińska

29 06 2018

Spędź weekend na Bulwarove

Pierwsza edycja Bulwarove pokazała, że bulwary są idealnym miejscem do rodzinnego spędzania czasu. Weekendowe leniuchowanie na leżaczkach i powrót do zapomnianych gier skradły serca zarówno rodziców jak i dzieci. Teraz będzie podobnie, organizatorzy przygotowują na najbliższy weekend wiele ciekawych atrakcji.

Co dobrego będzie tym razem? Oprócz wyjątkowej atmosfery, dobrej muzyki, rodzinnych gier i zabaw, będzie dużo smakołyków. Na spragnionych czekać będzie darmowa woda z saturatora, ale także: lemoniada, herbata, wino, kawa, piwo, owocowe soki, cydr. Do przekąszenia będą: ciasta, domowe przetwory, racuszki, panini, tosty, bezy, beziki, pączki, buble wafle, oliwki oraz naturalne lody. W ramach Open Kitchen zaprezentują się restauracje z bogatym menu. Na świeżym powietrzu będzie można skosztować kuchni: gruzińskiej, włoskiej, meksykańskiej czy azjatyckiej, będą także owoce morza i dania z grilla.

Wyjątkowy klimat stworzą strefy gier, zabaw oraz odpoczynku. Skwer ponownie zapełni się leżakami, kocykami, pufami, parasolami i skrzyniami wypełnionymi zabawkami. Na najmłodszych czekać będą drewniane gry: koci labirynt, piłkarzyki, fliper, słoniowe kręgle, tall ships races i jenga w dużym formacie. Pojawi się także dodatkowy, czwarty, trawnik, na którym będzie można grać w bulle czy układać klocki. Nie zabraknie także klasycznej gumy do skakania, baniek mydlanych oraz mega kolorowanek. W sobotę w ramach cyklu odbędą się też warsztaty jazdy na rolkach. Nowym punktem na mapie Bulwarowe będzie strefa pupila, gdzie czworonogi będą mogły odpocząć i napić się wody.

Na Bulwarove zapraszamy w sobotę i niedzielę w godz. 11-17, Open Kitchen trwa do 22.

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Szczecin oraz spółka Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. Partnerem projektu jest inwestor projektu „Czysta Odra w Szczecinie”.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się