1 Świętujemy Imieniny Bogusława na Deptaku - Żegluga Szczecińska

20 09 2021

Świętujemy Imieniny Bogusława na Deptaku

23 września obchodzimy imienny Bogusława. Z tej okazji w sobotę, 25 września zapraszamy na imieninowe przyjęcie na Deptak Bogusława. Gwarantujemy dobrą zabawę dla każdego!

Jak świętować to na całego. Nasz solenizant zadba o to, aby każdy z przybyłych gości bawił się dobrze podczas jego imienin. Tego dnia będą nam towarzyszyć muzyka i taniec. Na „Imieniny Bogusława” zapraszamy w sobotę, 25 września o godz. 17.00.

Punktualnych gości przywita powitalny spektakl „Jarzyna”. Chwilę po jego zakończeniu rozpoczniemy taneczną ucztę. W dobry nastrój wprowadzą nas szczecińskie zespoły taneczne, które przygotują na ten dzień specjalne choreografie. Łącznie zaprezentuje się 5 zespołów. Podczas Imienin Bogusława będziemy mogli także zobaczyć pokazy ognia i światła a także barmańskie show. Wydarzenia na Deptaku Bogusława organizowane są pod hasłem „Łączy nas kolor”, dlatego też nie zabraknie świetlnych iluminacji.

„Imieniny Bogusława” będą doskonałą okazją do zrobienia sobie zdjęć z samym Księciem Bogusławem X! Nasz solenizant wraz z małżonką, jak na prawdziwego gospodarza przystało, będzie przechadzał się Deptakiem i czuwał nad tym, aby nikt się nie nudził podczas jego święta. Ci, którzy poczują głód czy pragnienie, będą mogli skorzystać z atrakcyjnych promocji i rabatów, jakie tego sobotniego wieczoru przygotują lokale gastronomiczne znajdujące się na Deptaku Bogusława.

Zapraszamy wszystkich! Wstęp jest oczywiście bezpłatny, jedyne czego wymagamy, to dobre nastroje i chęć do wspólnej zabawy.

Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku Świętujemy Imieniny Bogusława na Deptaku.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++