20 04 2020

Szczecińska Domówka – warsztaty dla małych i dużych

Wychodząc naprzeciw trudnej sytuacji, we współpracy ze szczecińskimi animatorami i artystami, chcemy urozmaicić czas izolacji. Tak powstał projekt „Szczecińska domówka – warsztaty dla małych i dużych”, w ramach którego będziemy prezentowali m.in. pokazy artystyczne, zabiegi pielęgnacyjne i ćwiczenia pod okiem trenerów.

Wszystkie materiały dostępne będą on-line w postaci krótkich filmików. Nagrania będą regularnie publikowane na fanpage'u Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, codziennie o godzinie 12.00. Po premierowym wyświetleniu, można je też będzie odtworzyć w dowolnym momencie.

Tematyka przygotowanych materiałów skierowana jest zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W ofercie dla starszych widzów znajduje się m.in. nauka węzłów żeglarskich, tajniki żonglowania, czy wskazówki ekspertów jak radzić sobie z domową izolacją. Dzieci zobaczą m.in. warsztaty plastyczne, czy posłuchają czytanych przez animatorów bajek. W tygodniowym planie zajęć na różowo zaznaczono zajęcia dla dzieci, a na niebiesko dla dorosłych. Zachęcamy również do zapisywania się na wydarzenia premierowych pokazów. Długości filmików będą zależna od tematyki i programu zajęć.

Plan na pierwszy tydzień:

Poniedziałek 20.04: Ninja uczy, odcinek 1. / Światłogień

Wtorek 21.04 : Trening biegacza w domu #1 / DowytrenowAnia

Środa 22.04: Malinowe warsztaty plastyczne / Malinowe Marzenia

Czwartek 23.04: Domowa Pielęgnacja / Lubię Cukier

Piątek 24.04: "O królewnie zaklętej w żabkę” - podróż do świata baśni / Malinowe Marzenia

Sobota 25.04: Trening biegacza w domu #2 / DowytrenowAnia

Niedziela 26.04: Ninja uczy, odcinek 2. / Światłogień

Chętnie nawiążemy współpracę z animatorami i artystami, którzy chcą dołączyć do projektu i pomóc zagospodarować czas spędzany w domu.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się