17 04 2020

Dni Morza z nowym terminem

W związku z panującą pandemią, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, Dni Morza zostały przełożone – tegoroczna edycja planowana jest na 28-30 sierpnia 2020 roku.

Zacumowane żaglowce, jak i wszystkie atrakcje, ulokowane będą po obu stronach Odry połączonych ze sobą tradycyjnie mostem pontonowym. W tym roku nie będzie dużej sceny, w zamian powstanie kilka mniejszych scen rozlokowanych na całym terenie imprezy.

Liczymy, że ta popularna impreza w zmienionym terminie wakacyjnym, będzie wsparciem dla szczecińskich artystów i przedsiębiorców.

Dołożymy wszelkich starań, aby tegoroczne Dni Morza, choć w zmienionej formule przebiegły z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i norm sanitarnych.Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się