23 03 2020

Szczeciński_Lokalny_Solidarny. Akcja Voucher

Przedsiębiorco, skorzystaj!

W tych trudnych dla nas wszystkich chwilach chcemy pomóc lokalnym biznesom przetrwać i utrzymać swoich klientów, aby po zakończeniu epidemii mogli dalej rozwijać się w Szczecinie. Pierwszym
z naszych działań było przygotowanie listy lokali, które funkcjonują z opcją dowozu lub na wynos. Jest ona dostępna pod adresem: wiadomosci.szczecin.eu/koronawirus Teraz w ramach akcji Szczeciński Lokalny Solidarny proponujemy wprowadzenie voucherów, które przedsiębiorcy mogliby sprzedawać z odroczoną możliwością realizacji.

Klient zakupując voucher na dowolną kwotę, będzie mógł go wykorzystać do końca roku na usługi lub produkty. Firmy, które zgłoszą się do udziału otrzymają plik word z voucherem do wypełnienia i wydrukowania. Przy sprzedaży należy go uzupełnić o kwotę i nazwę firmy. Przedsiębiorcy będą mogli sprzedawać je w swoich lokalach lub, jeśli dopuszczają płatność przelewem, wypełnione wysyłać do klientów drogą mailową w formie pdf.

Pracujemy nad rozwiązaniem on-line, które już wkrótce pozwoli dokonać zakupu przez platformę
i otrzymać voucher drogą mailową. O szczegółach tego rozwiązania będziemy informować wkrótce.

Rozpoczynamy nabór dla przedsiębiorców, którzy mogą zgłosić się do programu wysyłając maila ze swoimi danymi kontaktowymi, nazwą firmy, adresem, logotypem (nie jest wymagany) na adres info@zstw.szczecin.pl. Zwrotnie otrzymasz od nas edytowalnego pdf, wraz zestawem grafik promocyjnych. Do udziału w akcji zachęcamy nie tylko lokale gastronomiczne, ale też usługowe.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się