13 03 2020

Jarmark Wielkanocny odwołany, informacja turystyczna zamknięta

Szanowni Państwo, z uwagi na dynamiczną sytuację związaną z pojawieniem się kolejnych przypadków zakażeń wirusem SARS-CoV-2 oraz rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego i Urzędu Miasta, podjęliśmy decyzję o odwołaniu Jarmarku Wielkanocnego.

Mamy nadzieję, że decyzja ta spotka się z pełnym zrozumieniem i Państwa akceptacją. Bezpieczeństwo i zdrowie uczestników jest dla nas priorytetem. Zapraszamy na kolejną edycję w roku 2021.

Do 31.03 Centra Informacji Turystycznej (Al. Kwiatowa i PKP) są zamknięte dla turystów. CITy obsługują turystów telefonicznie i mailowo w godzinach funkcjonowania, czyli od pon. do soboty 10-18, niedziela 10-14 CIT al. Kwiatowa oraz pon-sob 9-17, niedziela 9-13 CIT PKP. Obsługa biletów.fm odbywa się w CIT na Zamku.

Najnowsze informacje o działaniach podejmowanych przez Miasto ws. koronawirusa są dostępne w specjalnym serwisie internetowym: http://wiadomosci.szczecin.eu/koronawirus

Najnowsze informacje o działaniach podejmowanych przez Miasto ws. koronawirusa są dostępne w specjalnym serwisie internetowym: http://wiadomosci.szczecin.eu/koronawirus

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się