11 03 2020

Targi Bud-Gryf & Home 2020 przełożone

Z uwagi na dynamiczną sytuację związaną z pojawieniem się kolejnych przypadków zakażeń wirusem SARS-CoV-2 oraz rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego i Urzędu Miasta, podjęliśmy dzisiaj decyzję o przeniesieniu 29. edycji Targów Bud-Gryf & Home na jesień.

Mamy nadzieję, że decyzja ta, choć niezwiązana bezpośrednio z zagrożeniem na imprezie targowej, spotka się z pełnym zrozumieniem i Państwa akceptacją. Bezpieczeństwo i zdrowie uczestników jest dla nas priorytetem.

Jednocześnie pragniemy zapewnić, że rozpoczęliśmy już intensywne prace nad tym, by targi spełniły jak najlepiej potrzeby i oczekiwania profesjonalistów branży budowlanej.

Oferta zakupu powierzchni na targach w nowym terminie będzie dostępna wkrótce.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się