30 09 2019

Zapisz się na Szczeciński Bieg Niepodległościowy. Jeszcze dziś i jutro pakiety po 40 złotych!

Już prawie 300 osób zapisało się na drugi szczeciński bieg z okazji odzyskania niepodległości. Do 1 października pakiety startowe kosztują 40 zł. Na uczestników czekają okazjonalne koszulki i medale.

Przed nami sportowe świętowanie odzyskanie przez Polskę niepodległości. Ubiegłoroczny bieg pokazał, że taka forma celebrowania 100 lat wolności przypadła do gustu szczecinianom. W tym roku na czas biegu przeniesiemy się na bulwary. Tam w towarzystwie biało-czerwonych Dźwigozaurów uczestnicy będą mieli do pokonania 5-cio kilometrową trasę.

Bieg odbędzie się 11 listopada o godz. 17.00. W ramach wydarzenia na dystansie 5 km zorganizowane zostaną: marsz nordic walking oraz bieg. Na skwerze przy Nabrzeżu Starówka powstanie miasteczko biegowe, gdzie zostaną przygotowane: animacje dla najmłodszych, biuro zawodów, szatnia i muzyka na żywo.

Zapisy na wydarzenia odbywają się za pośrednictwem serwisu www.protiming24.pl. Od 2 do 15 października koszt udziału w biegu to 49 zł. Później cena wzrasta do 59 zł. Uczestnicy biegu otrzymają w pakietach startowych okolicznościowe koszulki z długim rękawem, a po przekroczeniu mety medale.

Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się