1 Zostało 10 dni do 3. Szczecińskiego Biegu Nocnego - Żegluga Szczecińska

04 05 2022

Zostało 10 dni do 3. Szczecińskiego Biegu Nocnego

Kto jeszcze nie zapisał się na 3. Szczeciński Bieg Nocny, temu przypominamy, że zostało ostanie 10 dni do startu!

Z każdym dniem liczba wolnych pakietów na Szczeciński Bieg Nocny maleje. Biegaczki i biegacze, nie zwlekajcie z decyzją. Tym bardziej, że każdy z uczestników nie tylko przebiegnie wybrany dystans, ale także może wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest profesjonalny rower gravelowy o wartości ponad 6 tys. zł.

To będzie pierwsze takie wydarzenie w samym centrum miasta. 3. edycja Szczecińskiego Biegu Nocnego odbędzie się w nocy z 13 na 14 maja. Po raz pierwszy biegacze będą mieli okazję przebiec się nocą po szczecińskich ulicach w samym sercu miasta. Na uczestników biegu będą czekać dwa dystanse na 5 i 10 km. Start i meta będą ulokowane przy Urzędzie Miasta. Po starcie zawodnicy będą kierować się w stronę Placu Grunwaldzkiego, skąd pokierują się kolejno na Plac Lotników, Plac Zwycięstwa, Plac Kościuszki i powrócą przez Plac Szarych Szeregów pod Urząd. Bez względu na to czy będzie to 5 czy 10 km możemy mieć pewność, że trasa będzie nas zaskakiwać na każdym kilometrze – to dzięki świetlnym aranżacjom i dopingom, które będą dodawały mocy zawodnikom. Na tych uczestników, którzy jako pierwsi zameldują się na linii mety czekać będą atrakcyjne nagrody pieniężne (osobne klasyfikacje dla kobiet i mężczyzn):

5 km

  • I miejsce 750
  • II miejsce 500
  • III miejsce 250

10 km

  • I miejsce 1000
  • II miejsce 750
  • III miejsce 500

Z kolei konkurs rowerowy zostanie rozstrzygnięty 14 maja kwadrans po północy. Właścicielką lub właścicielem roweru może zostać każdy, wypełni kupon konkursowy, który otrzyma przy rejestracji na bieg i wrzuci go do urny na terenie Biura Zawodów. W każdym pakiecie startowym znajdzie się techniczna koszulka. Każdy biegacz po przekroczeniu mety otrzyma pamiątkowy medal.

Zapisy na bieg odbywają się za pośrednictwem linku: https://www.protiming24.pl/startmeta/ev/szczecinsk...

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++