Panoramy 360


Projekt Szczecin360.com ma na celu prezentację naszego miasta w nowoczesny i atrakcyjny sposób. Wykonane z powietrza zdjęcia panoramiczne pozwalają na szybką podróż po różnych zakątkach Szczecina. I to bez wychodzenia z domu!

Rozpoczynając wirtualny spacer, widzimy właściwie cały Szczecin z lotu ptaka. Za pomocą jednego kliknięcia w ułamku sekundy możemy się przenieść m.in. do wnętrz katedry Św. Jakuba, portu jachtowego na Wyspie Grodzkiej, na kąpielisko Dziewoklicz czy Cmentarz Centralny. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w kolejnej chwili znaleźć się na Arkonce, w niezwykłym gmachu Filharmonii czy... pod sceną na koncercie Zuccero w Azoty Arenie. Taką możliwość daje nam nowoczesna technologia, która wykorzystując profesjonalny sprzęt dała możliwość realizacji zdjęć i filmów 360, dając tym samym złudzenie bycia w centrum miejsc i wydarzeń.

Żegluga Szczecińska, jako podmiot odpowiedzialny za promocję turystki w Szczecinie, zdecydowała się skorzystać z tego, co daje wirtualna rzeczywistość. Tym sposobem zaprezentować możemy platformę szczecin360.com, która może stać się magnesem dla potencjalnych turystów oraz zarazem sentymentalną podróżą dla tych, którzy w Szczecinie mieszkali, studiowali czy byli przejazdem i chcą do niego wrócić. Choćby tylko wirtualnie.

Zresztą, sprawdźcie sami >>> WWW.SZCZECIN360.COM

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się