Jarmark Bożonarodzeniowy

6-22.12.2019 / Aleja Kwiatowa, plac Adamowicza, plac Lotników

Święta to wyjątkowy czas wypełniony pięknymi chwilami oraz niezapomnianymi prezentami. To także czas intensywnych przygotowań do wigilijnej wieczerzy i poszukania prezentów. Ale przede wszystkim to czas spotkań z rodziną, przyjaciółmi w niesamowitej atmosferze, pełnej szczęścia i życzliwości. Już po raz czwarty będziemy mieli okazję spotkać się na Szczecińskim Jarmarku Bożonarodzeniowym, na którym nie zabraknie świątecznej atmosfery, domowych pierniczków, szklanych bombek oraz serdecznych uścisków i pozdrowień od znajomych wystawców.

Bożonarodzeniowa aura opanuje centrum miasta już od 6 grudnia. Na 17 dni zmienimy nie tylko Aleję Kwiatową (plac Żołnierza), plac Adamowicza i plac Lotników w świąteczną krainę, ale zadbamy również o to, aby całe miasto poczuło magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Na trzech placach w samym centrum Szczecina będziemy mogli zrobić świąteczne zakupy, spotkać się z przyjaciółmi, napić się grzanego wina, wspólnie pośpiewać kolędy, znaleźć wyjątkowe prezenty oraz wziąć udział w darmowych animacjach i zajęciach. Wszystko po to, aby umilić sobie czas oczekiwań na najpiękniejsze święta w roku.


Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa od 6 do 22 grudnia. Tradycyjnie w drewnianych domkach będziemy mogli zakupić domowe przysmaki, miody, ciasta, sery, pyszne wędliny, ale także wyszukane ręcznie robione upominki i świąteczne ozdoby. Na łasuchów będą czekać kołacze i pachnące pierniczki, a na zmarzluchów grzane wino i gorąca czekolada. Oczywiście nie zabraknie także atrakcji dla całych rodzin. Na naszym jarmarku znajdą się te stałe punkty, jak chociażby karuzela św. Mikołaja, ale także weekendowe animacje i warsztaty.

Już dzisiaj zapiszcie sobie datę naszego Jarmarku!

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się