Pyromagic / Watershow / Szczecin Music Live

9-10.08.2019 / Wały Chrobrego / Łasztownia

Międzynarodowy Festiwal Ogni Sztucznych PYROMAGIC stał się już tradycją. Co roku w drugi weekend sierpnia do naszego miasta przyjeżdżają mieszkańcy różnych regionów Polski, aby zobaczyć jak niebo nad Szczecinem rozświetla się tysiącami kolorów.

9 i 10 sierpnia na Wałach Chrobrego tuż po zachodzie słońca rozpoczną się niezwykłe pokazy fajerwerków. O odpowiedni klimat imprezy zadbają cztery specjalistyczne firmy znane na całym świecie z zapierających dech w piersiach pokazów pirotechnicznych. Pyromagic gościł już ekipy z Włoch, Kanady, Niemiec, Portugali, Francji, Słowacji, Chin, Korei, Czech, Australii, Chorwacji, Austrii, Belgii, Finlandii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Rumunii, Filipin i Anglii.

Jednym z wydarzeń towarzyszących jest Water Show Szczecin, podczas którego z 12-metrowej wieży ustawionej na moście Trasy Zamkowej odbywają się akrobatyczne skoki do wody – High Diving. Zawodnicy wykonują zapierające dech w piersiach skoki z wysokości 27 metrów! Skokom towarzyszą wodno-powietrzne pokazy Flyboard, wakeboard, nart wodnych oraz akrobatyczne skoki na poduszkę BLOB w wykonaniu zawodowców i amatorów. Wszystkie pokazy odbywają się w ciągu dnia i przyciągają kilkunastotysięczny tłum widzów.

Wśród wydarzeniem towarzyszącym Pyromagic jest także festiwal Szczecin Music Live, będący mieszanką folku i muzyki tanecznej wzbogacony o brzmienia muzyki elektronicznej oraz prestiżowe regaty żeglarskie Polonez Cup Race, zawody strażackie dla dzieci, Splash of Colors - Święto Kolorów Holi i turniej koszykówki Gryf Basket Cup 2019.

Nieodłącznym elementem Pyromagic jest także jarmark ze stoiskami gastronomicznymi oraz handlowymi. Sprawdź jak zgłosić się na jarmark.

Więcej o Pyromagic na stronie: fajerwerki.szczecin.eu

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się