Bieg Niepodległości - ODWOŁANY

11.11.2020 / Szczecińskie bulwary


W związku z dynamiczną sytuacją wprowadzania nowych restrykcji dot. walki z koronawirusem i rosnącą liczbą zachorowań w naszym regionie podjęliśmy decyzję o ODWOŁANIU tegorocznej edycji 3. Biegu Niepodległości Szczecin 2020.

Zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta mają dla nas priorytetowe znaczenie. Mamy nadzieję, że w kolejnym sezonie spotkamy się nie raz na biegowych ścieżkach nad Odrą.

Wszystkie płatności dokonane do 16 października zostaną zwrócone.

Zapraszamy do udziału w 3. Szczecińskim Biegu Niepodległości. W tym roku trasa będzie poprowadzona nie tylko bulwarami, ale także przez tereny portowe.

Po raz kolejny 11 listopada będziemy świętować odzyskanie przez Polskę Niepodległości na sportowo. Łącznie do pokonania będzie 5 km. Zawodnicy rozpoczną bieg wbiegając na teren Centrum Logistycznego Gryf Sp. z o. o. tam pokonają około 2 km przemierzając portowe ścieżki oraz ulicę Wendy. Biegacze muszą być czujni, bo na terenie „Gryfu” będzie czekać na nich specjalna niespodzianka. Następnie wbiegną na szczecińskie bulwary, gdzie mijając dźwigozaury oraz marinę na Wyspie Grodzkiej zakończą swój wyścig na Nabrzeżu Starówka. Zawodnicy wystartują w dwóch turach po 250 osób. 100 pakietów przewidziano także dla osób, które nie biegają, a maszerują z kijkami. Trasa nordic walking będzie przebiegała analogicznie do trasy biegu. Każdy uczestnik po pokonaniu trasy otrzyma pamiątkowy medal.

Partnerami biegu są są Centrum Logistyczne Gryf Sp. z o.o. oraz Gryf Nieruchomości Sp. z o.o.

TRASA

HARMONOGRAM STARTÓW

  • Bieg 5 km - godzina 10:00 – I tura,
  • Nordic Walking 5 km – 11:00,
  • Bieg 5 km- godzina 14:00 – II tura.

PAKIETY STARTOWE

Sprzedaż pakietów potrwa do 5 listopada 2020.

Osoby, które zdążą zapisać się do 16 października zapłacą 65 zł opłaty startowej, po tym terminie cena pakietu wzrośnie do 80 zł. W pakiecie: okolicznościowa koszulka, medal i numer startowy.

LIMIT MIEJSC

  • W Biegu na 5 km wynosi 500 uczestników, po 250 osób na turę,
  • W biegu Nordic Walking na 5 km wynosi 100 uczestników.

ZAPISY

Zapisy prowadzone są za pośrednictwem strony www.protiming24.pl.

Zapisz się >>

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++