Jarmark Bożonarodzeniowy

Organizacja wstrzymana

Wstrzymujemy prace nad organizacją 5. Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego

Na tę imprezę czekamy cały rok. Nasz Jarmark Bożonarodzeniowy stał się już tradycją i na dobre wpisał w przedświąteczny krajobraz miasta. Dzisiaj już wiemy, że w takiej formie jak dotychczas, wydarzenie nie odbędzie się. Prace nad organizacją tegorocznej edycji Jarmarku Bożonarodzeniowego zostały wstrzymane.

Ten rok jest inny niż dotychczasowe. Jeszcze kilka tygodni temu wierzyliśmy, że Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy z pewnością zagości na trzech placach w centrum miasta, jednak koronawirus ponownie pokrzyżował nasze plany.

- Obserwując obecną sytuację i analizując nałożone restrykcje sanitarne, przygotowania do tegorocznej edycji Jarmarku Bożonarodzeniowego zostały wstrzymane. Nie mamy formalnej możliwości na przeprowadzenie tego eventu. Ale cały czas nie tracimy nadziei. Jeśli tylko pojawią się możliwości to będziemy chcieli umilić mieszkańcom przygotowania do Bożego Narodzenia i zorganizować wydarzenie, nawet w mniejszym wydaniu – mówi Leopold Korytykowski, dyrektor ds. turystyki i wydarzeń w spółce Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

Wstrzymanie przygotowań nie oznacza całkowitego odwołania wydarzenia. Pozostajemy w pełnej gotowości. Tak jak do tej pory będziemy na bieżąco śledzić stan epidemii i zmiany w przepisach sanitarnych, jeśli tylko krzywa zachorowań zacznie spadań, a obostrzenia złagodnieją, przygotowania zostaną wznowione. Niewykluczone, że będzie to miało wpływ na datę i skalę Jarmarku.

O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz w wydarzeniu na Facebook’u.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++