Bieg pod Żaglami

1.08.2021 / Szczecińskie nabrzeża

Przebieżka w czasie zlotu żaglowców – zapraszamy na Bieg pod Żaglami!

Dla zabawy, dla propagowania aktywności fizycznej i wyjątkowego towarzystwa żaglowców – dla tych rzeczy warto przetruchtać rankiem po szczecińskich bulwarach. Właśnie wyratowały zapisy na „Bieg pod Żaglami”.

Biegać można zawsze i wszędzie. A zwłaszcza bulwarami. Żagle 2021. są doskonałą okazją do zorganizowania grupowej przebieżki typu fun run. 1 sierpnia, o godz. 9.00 w ramach „Biegu pod Żaglami” będzie można pokonać 5-kilometrową trasę przebiegając obok wyjątkowych gości, którzy będą cumować przy naszych nabrzeżach.

Bieg wystartuje z Nabrzeża Pasażerskiego i będzie obejmował dwa brzegi Odry. Zawodnicy pokonają most pontonowy i z uśmiechami powrócą na teren dawnego Dworca Morskiego, aby otrzymać pamiątkowy medal. „Bieg pod Żaglami” to nieformalne zawody, w których nie będzie pomiaru czasu, a trasa nie będzie miała atestu. To wydarzenie organizowane dla dobrej zabawy i polepszenia samopoczucia. Koszt pakietu wynosi 25 zł.

Liczymy na kreatywne podejście do tematu, bo szykujemy nagrody dla tych biegaczy, którzy zamienią profesjonalne ubrania na zabawne i kolorowe stroje nawiązujące do marynistyki.

Zapisy na bieg prowadzone są za pośrednictwem strony:

https://www.protiming24.pl/startmeta/100047be/

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++