Jarmark Wielkanocny - ODWOŁANY

24-28 marca 2021 / pl. Adamowicza i pl. Lotników

W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń sanitarnych na terenie całego kraju informujemy, że stacjonarny Jarmark Wielkanocny zaplanowany na 24-28 marca zostaje ODWOŁANY.

Jednocześnie zachęcamy Państwa do udziału w Jarmarku Wielkanocnym Onlinejarmark.szczecin.eu

Link do formularza zgłoszeniowego.

Mamy nadzieję, że decyzja ta spotka się z pełnym zrozumieniem i Państwa akceptacją. Bezpieczeństwo i zdrowie uczestników jest dla nas priorytetem.
Już od 24 marca zapraszamy na Jarmark Wielkanocny w wersji tradycyjnej! Przez pięć dni, od środy do niedzieli, na dwóch placach w centrum miasta pojawią się drewniane domki, a w nich szczecińscy przedsiębiorcy ze specjalnym świątecznym asortymentem. Łącznie będzie to 40 wystawców, którzy dzięki wsparciu Miasta będą prowadzić sprzedaż za symboliczną opłatą.

Nie zabraknie także kolorowych pisanek i wielkanocnych akcentów. Odwiedzający Jarmark będą mogli podziwiać prace szczecinian i ozdobionych przez nich gigantycznych pisanek. Oprócz tego w ofercie handlowej znajdą się także wielkanocne dekoracje, wiosenne stroiki, regionalne produkty, domowe ciasta, pyszne wędliny najwyższej jakości, zakwas na żur oraz pieczywo.

Tegoroczna forma Jarmarku Wielkanocnego różni się od tych z poprzednich lat. Na terenie wydarzenia będzie prowadzona wyłącznie sprzedaż, bez możliwości konsumpcji na miejscu. Ponadto każdy uczestnik wchodzący na teren wydarzenia, będzie musiał mieć maseczkę. Odwiedzający będą mieli zapewnione środki do dezynfekcji. O panujących regułach będziemy przypominać poprzez radiowęzeł oraz komunikaty. Wszystkie te zasady zostały wprowadzone w trosce o nasze zdrowie. Organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby wydarzenie przebiegało bezpiecznie, jednak apelujemy też do odwiedzających o zachowanie dystansu i przestrzeganie wytycznych sanitarnych.


Do udziału zaproszeni są SZCZECIŃSCY PRZEDSIĘBIORCY z wszystkich branż – gastronomicy, rękodzielnicy, usługodawcy. Lokalnie znaczy solidarnie.
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++